TV Morava: Policie se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po hledané osobě, kterou je čtrnáctiletý svěřenec výchovného zařízení na Přerovsku. Erik Baran je střední, sto sedmdesát centimetrů vysoké postavy. Má černé, krátké rovné vlasy a oči hnědé barvy. Zvláštní znamení je tetování písmena N na levé ruce. V pátrání je od začátku tohoto týdne a hledají ho přerovští kriminalisté. Předpokládaný pohyb Erika je v Hranicích. Informace o hledaném chlapci, mohou lidé oznámit na linku 158. (31.7.2014)

TV Morava: Světový šampionát tenisových družstev do 14 let pošestnácté v historii míří do Prostějova. Také letos budou největší naděje bojovat o medaile v areálu TK Agrofert. Díky pořadatelství mají zajištěný start také české výběry chlapců a dívek. V termínu od 4. do 9. srpna je tak čeká měření sil se silnými soupeři z celého světa. Dívky budou obhajovat bronzové medaile, chlapci osmé místo. V nominaci jsou tři zástupci prostějovského klubu. Česko budou reprezentovat Tomáš Jiroušek, Evžen Holiš a Anna Kynčlová. (31.7.2014)

TV Morava: Obyvatelé Hranic na Přerovsku se můžou těšit na zbrusu nový park. Ten vznikne přímo v centru města, rekonstrukcí stávající zámecké zahrady. Ta je momentálně veřejnosti nepřístupná, i když zde v podstatě nic neroste. V parku se objeví nové lavičky, chodníky a vysadí se tam také nová zeleň. Práce přijdou až na osmnáct milionů korun. Radnice na ně získala dotaci, která pokryje až 85 % uznatelných nákladů. Rekonstrukce začne příští týden a hotovo by mělo být na jaře 2015. (31.7.2014)

TV Morava: Velké neštěstí se odehrálo o minulém víkendu v Šumperku. Pravděpodobně fridexem se tady otrávil starší bezdomovec, kterého v parku našla jednadvacetiletá žena. Muž zemřel po několika hodinách v tamní nemocnici. K takovému případu přitom v Šumperku nedošlo poprvé. Loni se zde fridexem otrávili tři bezdomovci, kteří látku našli v odpadcích. Policie zatím nemůže s jistotou říct, že se v tomto případě jednalo o fridex. To by měla objasnit až nařízená soudní pitva. (31.7.2014)

TV Morava: V Prostějově se někdo vloupal do čtyř vozidel, která vykradl. K prvnímu případu došlo z neděle na pondělí na Tylově ulici. Později na ulici Šlikově, na sídlišti Svornosti a nezvaného hosta mělo také auto zaparkované na ulici Chodské. Do dvou ze čtyř vyloupených vozidel vnikl neznámý pachatel nebo pachatelé po rozbití jednoho z oken. Ze zavazadlových a nákladových prostor odcizil cennosti, doklady k vozidlu a v jednom případě i ke zbraním. Celkem způsobil škodu přes sto tisíc korun. (31.7.2014)zpět na Olomouc.com